przypinki cechuje mnogosc zastosowan przypinki cechuje mnogosc zastosowan

Przypinka na pamiątkę

Organizujesz urodziny, baby shower, wieczór panieński lub kawalerski? Chcesz zorganizować event, spotkanie biznesowe lub całkiem prywatne? I zastanawiasz się, w jaki sposób je uatrakcyjnić? Co zostawić gościom na pamiątkę? Jak uwiecznić ważny moment? A co powiesz na małe przypinki? Z pewnością nie raz dostałeś takie badziki na różnych imprezach plenerowych, firmowych. Nosiłeś taką podczas studniówki lub matury.

Dlaczego by zatem nie zamówić przypinki na inną okazję?

Badziki mogą mieć różny rozmiar, a nawet kształt (choć najbardziej popularne są okrągłe) i rodzaj zapięcia – do wyboru jest agrafka lub magnes. Dobra jakość nadruku daje przypinkom naprawdę wiele możliwości, czyniąc z nich gadżet uniwersalny i niedrogi. Umieścisz na nich ważną datę, nazwę miejsca. Nadrukujesz zdjęcie lub jakiś symbol, który dotyczy jubilata, nowożeńców, przyjaciół. Stworzysz tym samym rewelacyjną pamiątkę.

Buttony mogą także służyć jako znak rozpoznawczy dla Twojej grupy, drużyny, klasy. Możesz na nich nie tylko reklamować ważne wydarzenie, ale dać coś uczestnikom od siebie – przekazać ważną myśl, wesprzeć, rozbawić.

Przypinki reklamowe mogą też spełniać funkcję ochronną – wystarczy nadruk odblaskowy, aby korzystać z przypinki przez cały rok, zadbać o bezpieczeństwo swoje, swoich klientów. Często biorą udział w akcjach w stylu bądź widoczny na drodze.

Mniejsze badziki można wykorzystać jako ozdobę butonierki i umieścić na nich logo firmy, nazwę szkoły, hasło drużyny.

Możliwości jest nieskończenie wiele. Wystarczy pomysł. My zajmiemy się realizacją. Zapraszamy na: http://buttonfly.pl/