Gdzie szukać pomocy po śmierci bliskich? Gdzie szukać pomocy po śmierci bliskich?

Gdzie szukać pomocy po śmierci bliskich?

Pod adresem epitafium-przewozy.pl znajdziemy ofertę firmy, której  specjalność to międzynarodowy transport zmarłych. W trudnym czasie, jakim jest śmierć bliskiej osoby poza granicami kraju, warto postawić na sprawdzoną firmę z doświadczeniem.

Rodzinna firma Epitafium działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje flotą pojazdów do przewozu zwłok. Oferuje przewóz zmarłych z zagranicy drogą lądową. Organizuje również transport drogą powietrzną i morską. Kompleksowa obsługa obejmuje nie tylko transport zmarłej osoby, lecz także załatwienie wszelkich formalności związanych z tą procedurą, do których należą tłumaczenia potrzebnych dokumentów, akty zgonów, pozwolenia na transport itp. Przedsiębiorstwo transportowe współpracuje z licznymi zakładami pogrzebowymi na terenie całego kraju, a także z ambasadami wielu państw, w których żyją i do których podróżują nasi rodacy.

 

Przygotowania do pogrzebu często są dla rodziny osoby zmarłej bardzo obciążające i stresujące. Powstaje niepotrzebne napięcia, o które łatwo w tak trudnym momencie życia. Kompleksowe usługi transportowe odciążają rodzinę zmarłej lub zmarłego. Dzięki pomocy specjalistów można się skupić na głębokim i konstruktywnym przeżywaniu żałoby. Ten proces jest bardzo ważny w powrocie do stabilności emocjonalnej. W obliczu śmierci kogoś dla nas ważnego często nie mamy głowy do zajmowania się kwestiami organizacyjnymi. Takich około pogrzebowych spraw do załatwienia jest jeszcze więcej, kiedy śmierć następuje poza granicami kraju. Firma Epitafium zapewnia najlepsze wsparcie w tym zakresie.

Zobacz więcej na http://www.epitafium-przewozy.pl/