realizacja sesji slubnej przez fotografa w santorini realizacja sesji slubnej przez fotografa w santorini

Gość numer jeden – fotograf ślubny

Kwestią bezdyskusyjną jest fakt, że fotograf w dniu ślubu jest po prostu niezbędny. Fotograf ślubny jest niemalże jak alkohol czy muzyka na przyjęciu weselu, a więc obowiązkowy. Tak ważne i przecież zazwyczaj jednorazowe wydarzenie w życiu dwójki ludzi wymaga należycie dobrego uwiecznienia. Kto ten fakt zbagatelizował, z pewnością żałuje po latach. Zdjęcia umożliwiają nawet po kilkunastu latach przywołać te wspaniałe momenty i narodzić wspomnienia.

Obecna fotografia ślubna to niezwykle obszerny zakres usług. Chyba jedynym ograniczeniem jest zasobność portfela zamawiających fotografa. Reportaż ślubny już nie jest czymś wyjątkowym, a decyduje się na niego wiele par. To najlepszy sposób by udokumentować cały dzień, od przygotowań, poprzez ceremonię, a na weselu skończywszy.

Kolejnym elementem są sesje ślubne, te coraz rzadziej odbywają się w dniu ślubu. Dawniej regułą było, że młodzi urywali się z wesela na wykonanie sesji zdjęciowej. Dziś natomiast takie sesje fotograf ślubny wykonuje często w kolejny weekend po ślubie. Dzięki takiemu podejściu małżonkowie nie muszą się nigdzie śpieszyć i mogą mieć wykonaną sesję w dowolnie wybranym miejscu, a nie tylko w okolicy wesela.

Powoli przestaje również wywoływać szok zabieranie fotografa ślubnego w… podróż poślubną. Tak, jeśli tylko mamy na to środki to możemy śmiało umówić się z fotografem, że pojedzie z nami na kilka dni w jakieś piękne miejsce, gdzie wykona nam wyjątkowe fotografie. Oczywiście fotograf nie musi z nami spędzić całego, powiedzmy dwutygodniowego, wyjazdu. Wystarczy, że opłacimy mu transport i zakwaterowanie na dwa czy trzy dni, a w tym czasie spokojnie zrealizuje nasze zlecenie.

Szukasz naprawdę dobrego fotografa ślubnego i mieszkasz w Szczecinie lub w pobliżu miasta Szczecin? Podaję Ci więc namiary na super fotografa: https://lukaszpopielarz.pl/