miody reklamowe miody reklamowe

Miód prezent dla gości – nie tylko wesele

Prezent ślubny zaproszonym gościom często spędza sen z powiek. Najpopularniejszym podarunkiem i często najchętniej otrzymywanym jest oczywiście gotówka. Jednak podanie samej koperty nie prezentuje się zbyt elegancko i często goście decydują się na przeróżne dodatki. Najczęściej są to różnego rodzaju alkohole (zazwyczaj wina), kwiaty czy czekoladki.

Jeżeli jednak nie chcemy być mało oryginalni, możemy zdecydować się na nieco bardziej wyszukany podarunek. Jedną z niezwykle eleganckich, ciekawych i nietypowych propozycji na prezent jest słodkość, która bardzo mocno zakorzeniona jest w polskiej tradycji i która jest lubiana praktycznie przez każdego.

Miód na prezent ślubny to bardzo wyjątkowy i niespotykany sposób na obdarowanie Pary Młodej czymś innym niż wszyscy. Obecnie mnóstwo sklepów zajmujących się sprzedażą tej słodkości oferuje możliwość spersonalizowania etykiety, a nawet zaprojektowania własnej, dzięki czemu z pewnością stanie się to prezent, który ucieszy świeżych małżonków. Miód wywołuje w nas bowiem miłe skojarzenia.

W ten sposób już od kilku sezonów również Para Młoda decyduje się podziękować gościom za przybycie czy rodzicom za cały trud, jaki włożyli w ich wychowanie. Jest to bardzo elegancka forma podziękowań, a także kojarząca się z polską tradycją. Mini słoiczki miodu posiadające imienne etykietki mogą też pełnić funkcję winietki i stać się kompatybilną częścią wystroju sali weselnej. Tego typu podziękowania zawsze bardzo cieszą gości i sprawiają, że każdy z nich czuje się wyjątkowo.