produkty z minky - minky24.pl produkty z minky - minky24.pl

Modne produkty z minky dla malucha

Minky jest miękką pluszową dzianiną, różniąca się jednak znacznie od znanego wszystkim polaru. Produkty minky posiadają charakterystyczne wytłoczenia w postaci kropek, serduszek lub gwiazdek, w dotyku przypominają zaś… aksamit. Z tego powodu materiał jest wykorzystywany najczęściej w produktach przeznaczonych dla dzieci.

Modne minky

Produkty z minky dla dzieci i niemowląt szturmem weszły na rynek, stając się jednocześnie wyjątkowo popularne wśród młodych rodziców. W związku z tym, gama produktów z charakterystycznego materiału jest niezwykle szeroka. Na rynku znaleźć można zarówno kocyki, kołdry czy poduszki, jaki i ochraniacze do wózka, a nawet, dziecięce kapcie, szaliki czy całe komplety ubrań. Wybór jest naprawdę ogromny.

Aksamitna miękkość

Dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji poliestru tkanina posiada właściwości oddychające, a co za tym idzie nie powoduje przegrzania. Dodatkowo, mimo tego, że jest to polar, użyta technologia nadaje materiałowi niezwykłą miękkość i elastyczność, co sprawia, że jest on tak uwielbiany, zarówno przez dzieci, jak i rodziców.

Garść zalet minky

Do najważniejszych zalet produktów stworzonych z polaru minky należy zaliczyć między innymi fakt, że mimo wykonania ze sztucznego materiału, nie powoduje on jakichkolwiek podrażnień skóry. Może być używany przez cały rok, doskonale bowiem sprawdza się jako przykrycie wózka czy też okrycie po kąpieli. Tkanina jest również wyjątkowo wytrzymała, dzięki swojej strukturze może przetrwać kilka lat, a przy tym bardzo łatwa w utrzymaniu. Nawet po kilkunastu praniach materiał wygląda tak samo, do tego nie gniecie się, a co za tym idzie – nie trzeba martwić się o jego prasowanie. Na koniec wspomnieć należy o kosztach, a konkretnie o stosunku jakości do ceny, który w tym wypadku jest wyjątkowo korzystny.

Minky – dla kogo?

Przede wszystkim dla osób ceniących sobie jakość produktu. Minky gwarantuje niesamowity komfort – zarówno rodzicom, którzy nie muszą martwić się o zużywanie się materiału, jak i dzieciom, dla których kocyk czy pluszak wykonany z minky może stać się swoistą ostoją bezpieczeństwa ( http://minky24.pl )