słodycze ślubne - ciasteczka z napisem słodycze ślubne - ciasteczka z napisem

Słodycze ślubne – prezenty dla gości weselnych

Organizacja ślubu i wesela to w ostatnich latach takie przedsięwzięcie, które możemy zrealizować sami, przy współudziale rodziny, bądź też z pomocą wyspecjalizowanych w tej działalności osób. Zaplecze to stanowią jednoosobowo agenci ślubni lub całe firmy, które zdejmą z ramion nowożeńców całą organizację uroczystości w zakresie wybranych zagadnień lub zrobią to w sposób kompleksowy, czyli od A do Z.

Agent ślubny zredaguje i roześle zaproszenia, zarezerwuje salę na wesele, zaprosi do współpracy sprawdzoną orkiestrę i mistrza ceremonii, zadba o dekoracje i stołowe nakrycia. Jeśli jest taka potrzeba, sporządzi również listę prezentów wraz z podaniem adresów konkretnych sklepów, gdzie konkretne prezenty można nabyć.

O gości zadba zapewniając im jakiś wizualny wyróżnik (np. kotyliony lub ozdobne przypinki), wydrukuje imienne wizytówki, a przy talerzach umieści słodycze ślubne z sweet-slodycze.pl

Wśród nowożeńców jest kilka typów słodkości, które zamawiają swoim gościom najchętniej. Należą go nich popularne w Polsce krówki w personalizowanych opakowaniach. Z krajów Europy Zachodniej przywędrowała też moda na oblewane lukrem migdały pakowane w tekstylne woreczki. Wyczekiwane są również ślicznie pakowane, maleńkie słoiczki z galaretką lub miodem, przykryte romantyczną serwetką i przewiązane kokardką. Od czasu do czasu spotyka się ciekawie zapakowaną herbatę, rzemieślnicze herbatniki, itd.

Po weselu gości również nie wypuszcza się z pustymi rękami. Na odchodne można wręczyć im kawałek weselnego tortu zapakowany w odświętny kartonik. Oferta firm w tym zakresie wciąż wzrasta, a kolejni oferenci prześcigają się w pomysłach.