krówki weselne - mleczne krówki krówki weselne - mleczne krówki

Weselne podziękowania dla gości – cukierki z nadrukiem

Na każdym weselu można spotkać się z podziękowaniami od młodej pary dla gości, za to że przybyli wraz z nimi uroczyście świętować ich wyjątkowy dzień. Osobiście spotkałem się z podziękowaniami w postaci kawy speciality zwanej bagdrip co było dla mnie miłym zaskoczeniem.

Krówki weselne – Top1 

Głównie państwo młodzi dają jakieś słodycze, a najczęściej są to krówki weselne. Cukierki z nadrukiem weselnym, na którym zawarte są podziękowania to dość popularny sposób odwdzięczania się za towarzyszenie w tym szczególnym dniu i wspólną zabawę. Krówki dla gości weselnych można spotkać na wielu weselach. Są tanie, a jak wiadomo sama uroczystość pochłania dosyć spory budżet przeznaczony na całą organizację zaślubin więc idealnie pasują, aby w drobny sposób wyrazić swoją wdzięczność. Zresztą kto z nas nie lubi krówek? Ofert w internecie jest mnóstwo, ceny wahają się od dwudziestu złotych za kilogram w górę. Krówki można spotkać wszakże na innych wydarzeniach.

Wiele firm na spotkania z pracownikami je kupuje, są rozdawane na eventach, sami również kupujemy je do domu. Chociaż momentami irytują, gdy zaczynają się przyklejać do zębów, to i tak je uwielbiamy. Na samym papierku, w który są zawinięte krówki weselne można zamieścić krótki wpis, a nawet zdjęcie, co z pewnością doda im niepowtarzalnego uroku. Wniosek może być oczywisty – warto zainwestować drobną pulę pieniędzy na to, aby gości przybyłych na święto zaślubin uraczyć tym małym i słodkim gestem. Niezadowoleni mogą być jedyni ci, którzy nie dbają o zęby, ale i tacy się pewnie skuszą na krówki weselne.