magazyny Białystok magazyny Białystok

Magazyny do wynajęcia Białystok – przegląd ofert

Białystok to największe i najszybciej rozwijające się miasto na terenach Podlasia. Budzi zainteresowanie inwestorów nie tylko krajowych, ale także zagranicznych. Region ma duży potencjał, nie brakuje na nim magazynów czy hal do wynajęcia, są też planowane nowe inwestycje.

Wynajem powierzchni magazynowej Białystok

Na terenie Podlasia jest m.in. Podstrefa Białystok należąca do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co oznacza korzyści dla przedsiębiorców. Białystok to miasto rozwijające się, budzące zainteresowanie z powodu uczelni wyższych, ale też walorów turystycznych i różnych inwestycji podejmowanych przez władze miasta. To również popularne tereny pod budowę hal produkcyjnych oraz magazynów. Tereny w pobliżu wschodniej granicy przyciągają nowych inwestorów.

Magazyny – wynajem – Białystok. Dogodna lokalizacja

Białystok to miasto w północno-wschodniej Polsce, położone nad rzeką Białą. Miasto wraz z sąsiadującymi gminami tworzy aglomerację białostocką. Białystok pełni funkcję stolicy województwa podlaskiego i wśród miast wojewódzkich zajmuje dziesiąte miejsce pod względem liczby ludności. Miasto pełni też funkcję gospodarczego, administracyjnego, naukowego i kulturalnego centrum regionu.

Przez Białystok prowadzi m.in. trasa międzynarodowa E67, która w Polsce pokrywa się z drogą krajową nr 8, łącząca kraje Europy Zachodniej ze Skandynawią (Via Baltica). Przez Białystok biegnie też droga krajowa nr 65. Planowane są też drogi ekspresowe S8 oraz S19. Ruch tranzytowy poprowadzono z kolei przez wewnętrzne obwodnice miasta: północną – Trasę Generalską, południową – ul. Konstantego Ciołkowskiego oraz zachodnią – Trasę Niepodległości. Rozwinięty jest też transport kolejowy.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia – Białystok

Panattoni Park Białystok

Jedną z najważniejszych inwestycji jest CLIP Swarzędz, czyli magazyny do wynajęcia. Białystok (Rynek Kościuszki) oddalony jest 7 km od inwestycji. Jest też możliwość elastycznego kształtowania modułów, idealnie do potrzeb najemców. Dzięki temu park magazynowy spełni wymagania klientów z różnych branż, m.in. e-commerce.

Panattoni Park Białystok to pierwszy obiekt tego słynnego dewelopera w województwie podlaskim, a zarazem w ogóle pierwsza inwestycja tej klasy w okolicy Białegostoku. Panattoni Park Białystok znajduje się niedaleko drogi krajowej nr 65 oraz drogi ekspresowej S8 (Wrocław-Łódź-Warszawa-Białystok). Centrum obejmuje powierzchnie magazynowe klasy A znajdujące się w trzech budynkach. Całkowita powierzchnia to 40.900 mkw.