przypinki małe i duże przypinki małe i duże

Przypinane gadżety reklamowe

Dziesiątki, a właściwie pewnie i setki, agencji reklamowych posiada bardzo bogatą ofertę różnorodnych gadżetów, które doskonale sprawdzą się do promocji firmy. Na przykład jako skromne, ale ciekawe i funkcjonalne upominki dla stałych klientów. Wśród najpopularniejszych produktów znaleźć można między innymi kubki, koszulki, smycze, breloki, notesy, długopisy czy kalendarze. Czym się wyróżnić w natłoku różnych produktów reklamowych? Sięgnij po oryginalne rozwiązanie, jakim są przypinki reklamowe z własnym nadrukiem.

Przypinki reklamowe dostępne są na zamówienie

Nazywane najczęściej jako przypinki na zamówienie – w końcu jest to produkt personalizowany, na którym znajduje się zamawiany nadruk reklamowy, dostępne są w wielu agencjach reklamowych, ale najlepiej w tym wypadku zdecydować się na firmę, która zajmuje się tylko i wyłącznie produkcją przypinek. Taki producent tych małych przypinanych buttonów będzie gwarancją realizacji nawet dużego zamówienia oraz najwyższej jakości. Doświadczenie, odpowiednia maszyna do przypinek czy fachowe komponenty używane w takiej firmie mają ogromne znaczenie, by dostać idealnej jakości przypinki z własnym nadrukiem.

Co z tyłu przypinki?

Decydując się na nie, klienci mogą wybrać ich kształt oraz wielkość, ale także to jak będzie wyglądał rewers tych znaczków. Pewnie myślicie – jak to? Przecież będzie tam agrafka. I tak i nie. Zapewne właśnie przypinki z agrafką są najpopularniejszą formą tych produktów reklamowych, ale opcji do wyboru w tym kontekście jest znacznie więcej. Magnes, przyssawka, otwieracz, lusterko, brelok… Zresztą sprawdź sam przechodząc na sklep internetowy jednego z lepszych producentów przypinek, dostępny tutaj: Buttonfly.pl

Kiedy postawić na przypinki z własnym nadrukiem?

Przypinki z własnym nadrukiem doskonale sprawdzają się na różne okazje, na przykład osiemnaste urodziny, wieczór panieński, kawalerski bądź rozpoczęcie nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Na gadżecie tym można umieścić imię, zabawne hasło bądź wymowną grafikę. Przypinki z logo z kolei to już produkt typowo reklamowy. Artykuły te nadają się również do promowania produktów firmy czy jej usług. Wystarczy przygotować odpowiednią grafikę reklamową, która zostanie umieszczona na zamawianych gadżetach.

Niski koszt efektywnej reklamy

Cena jednej przypinki wynosi średnio kilka złotych. Jednak decydując się na kupienie tysiąca sztuk czy więcej, bardzo mocno spada i da się je dostać w takiej ilości w cenie spokojnie poniżej złotówki za sztukę. Kreatywne przypinki idealnie przyozdobią plecak, piórnik, worek sportowy, kurtkę, czapkę z daszkiem, marynarkę lub firmową koszulkę. Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle maksymalnie kilka dni roboczych, choć często są też opcje ekspresowe, gdzie zamówienie z reguły zamyka się w 48h, a nawet w 24h.