krowki-reklamowe krowki-reklamowe

Wszyscy kochają krówki reklamowe

Zastanawiasz się, jak zareklamować swoją firmę? Najważniejszy jest jej pozytywny odbiór. Zastanówmy się nad tym, co lubią wszyscy! Niech Twoja firma pozytywnie się im kojarzy!

Już wiesz? Wszyscy lubią krówki reklamowe! Nie ma lepszej osłody po ciężkim i gorzkim dniu…
Jak dużo gadżetów firmowych wyrzucasz w kąt? Kolejny długopis, ołówek czy czapka z logiem firmy – w niektórych zawodach po prostu nie wypada w niej chodzić. Nie każdy nosi też torby, a żeby podarować koszulki musisz znać rozmiar.

Krówki reklamowe to naprawdę strzał w dziesiątkę. Możesz umieścić na nich logo firmy, wychodzi taniej niż inne gadżety, a przecież jeśli ktoś nie lubi krówek, to może nimi poczęstować dzieci. One na pewno lubią, a to budowanie marki od najmłodszych lat! Kiedy byłem dzieckiem, mój tata często przynosił krówki reklamowe z różnych firm. Nie chcę reklamować, co to były za korporacje, ale doskonale pamiętam ich nazwy i do dzisiaj miło wspominam i wybieram ich produkty w sklepie!

To nie musi być też agresywna reklama. Krówki reklamowe możesz dorzucić klientowi do zakupów czy poczęstować go w podzięce za usługę. Możesz zaproponować do kawy, kiedy przyjedzie ważny partner na spotkanie biznesowe, czy postawić w miseczce przy wyjściu z siedziby firmy, aby każdy, kto ma ochotę, mógł się poczęstować. Wydaje się banalnie proste, prawda? Bo takie jest! Krówki reklamowe to po prostu idealne rozwiązanie i dlatego tak wiele firm po nie sięga, a mimo to wciąż się nie nudzą i należą do doskonałych trendów biznesowych. Jeżeli Twoja firma jeszcze ich nie zamówiła, to nie zwlekaj i zrób to jak najszybciej.